preskoči na sadržaj

Osnovna škola Blage Zadre

Login
Kalendar
« Kolovoz 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

E-DNEVNIK

e-Dnevnik

 

Školski autobus

 

Školsko zvono

Pratite nas

         Facebook stranica škole

                

KONTAKTI ZA POMOĆ

           

           

           

Tražilica
Brojač posjeta
Ispis statistike od 28. 11. 2017.

Ukupno: 111710
Danas: 36
Raspored informacija
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Individualni razgovori
Autor: Ivana Šakić, 22. 9. 2019.

Ovdje ćete pronaći informacije o vremenu održavanja individualnih razgovora s razrednim i predmetnim učiteljima u školskoj godini 2019./2020.


RAZREDNA NASTAVA

UČITELJ/ICA

RAZRED

DAN

SAT

Patricija Burazin

1.a

srijeda 4.
Marinela Matoš

2.a

ponedjeljak  3. 

Martina Kopić Hat

2.b ponedjeljak 4.
Ljiljana Vidović

3.a

četvrtak 4.
Ivana Šakić

3.b

petak 1.
     Slavica Marinović

4.a

utorak 2.

Zdravko Erceg

4.b

ponedjeljak 2.
Vesna Milovanović PŠ Lipovača četvrtak 5.
   

PREDMETNA NASTAVA

UČITELJ/ICA

RAZRED

DAN

SAT

            Karolina Krajačić           

5.a

utorak 2.

     Hrvoje Šimić        

5.b

srijeda 2.

  Željka Zovko        

6.a

utorak  5.

Ivana Pejić Šmit

6.b

srijeda 3.

       Ivančica Brandt          

7.a

petak 3.

             Danica Majdenić           

7.b

utorak 2.

           Marinko Uremović           

8.a

srijeda  4.

        Ana Kurbalija             

8.b

srijeda 3.
Jelena Nagy PO ponedjeljak 5.

PREDMETNI UČITELJ/ICA

PREDMET

DAN

SAT

        Dorotea Iljkić     

LK

utorak 3.

   Kristina Šimunović               

GK

ponedjeljak 6.

Dinka Prusina Nikolić         

KEM

utorak 6.

   Mihaela Markić            

FIZ/TK

četvrtak 5.

  Katarina Pirić

MAT/INF

četvrtak 2.

    Jasminka Kosor                 

GEO

ponedjeljak 7.

    Siniša Cvijan                      

TZK

petak 2.

    Darko Kovačić                    

TZK

srijeda 3.

    Vladimir Jović

VJ

utorak 4.

   sestra Ljiljana                     

VJ

srijeda  5.

   Slavica Cvitanušić          

EJ i NJJ

petak 6.
    Ivana Kelava MAT ponedjeljak 2.




[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju